(0-0)

KASZAI

10'

Tóth András véleménye a mérkőzésről:

"Jó ritmusban kezdtünk, irányítottuk a játékot, helyzeteket dolgoztunk ki, talán a mérkőzést hamarabb is eldönthettük volna, ha kicsit jobban koncentrálunk, és pontosabbak vagyunk a végjátékban. A második félidő elején bent ragadtunk az öltözőben, ezért a félidő eleje nehezebbnek bizonyult, de az ellenfelünk nem tudott kidolgozni komoly lehetőséget, csupán a pontrúgásokban volt némi veszély. Összességében elégedett vagyok és azt gondolom, hogy bár az elmúlt heti sziporkázó jó játékot nem tudtuk produkálni, de a csapat egységes volt és megharcolt ezért a három pontért. Sok csapatnak nagyon nehéz dolga lesz, ha el akarja hozni a három pontot Pápáról"

Gondolatok a mérkőzés előtt

A hétvégén a 4. helyezett Pápa otthonába látogat a csapatunk. A vendéglátóinknál nem volt nagy mozgás a télen, 2-2 érkező és távozó szerepel csupán az átigazolási listájukon. A Pápa idén még nem lépett pályára bajnoki mérkőzésen, eddigi mérlege 9 győzelem, 1 döntetlen és 6 vereség, a gólarányuk 29:17. Mi pedig egy megerősített csapattal vághatunk neki a pápai kalandnak. Tóth András 5 mérkőzésre szóló eltiltása is lejárt, tehát teljes a kispad is végre. Az ősszel 3:2-re sikerült legyőznünk őket itt a Hévízi úton úgy, hogy emberhátrányban voltunk a 28. perctől Gálfi kiállítását követően. Így lehet esélyünk pontot, pontokat rabolni a vendéglátóinktól, de annyi biztos, hogy nagy küzdelemre számíthatunk a szombaton 14:30-kor kezdődő mérkőzésen.