(1-0)

HERCZEG

61'    86'

Tóth András véleménye a mérkőzésről:

"Nehezen lendültünk játékba, sajnos az első 20-25 percben nem tudtuk sokat birtokolni a labdát, de még így is akadtak lehetőségeink. A félidőben rendeztük a sorainkat és a második játékrészre kicsit más felállásban, más mentalitással léptünk pályára. Úgy éreztem, hogy a játékvezető ténykedésétől a csapatom olyan borzasztó dacossá vált, hogy nem is lehetett más az eredmény. A második félidőben hatalmas erőfeszítéseket tettünk azért, hogy megnyerjük a mérkőzést, jó volt látni a csapaton, hogy tudnak egymásért küzdeni, hajtani, meghalni a pályán. Büszke vagyok a csapatomra, mert egy nagyon értékes győzelmet arattunk, „hatalmas széllel szemben”. Köszönjük azoknak a hozzátartozóknak, szurkolóknak, akik rendszeresen elkísérik a csapatot hétről hétre, akik buzdítása sokat jelent a csapat számára."

Gondolatok a mérkőzés előtt

A hétvégén újra idegenbe, jelenleg a 6. helyen álló Puskás Akadémia II. otthonába látogatunk majd. A vendéglátóinknál nem volt nagy mozgás a télen, csupán egyetlen távozóval módosult a csapat kerete. Az ősszel már megbizonyosodhattunk a mostani ellenfelünk erősségéről, a Puskás Akadémia II. ugyanis 5:0-ra győzött itt a Hévízi úton. A vendéglátóink tavasszal az időjárás szeszélye folytán csupán egy meccset tudtak lejátszani eddig, azon a Pénzügyőrt verték 4:0-ra, így 17 mérkőzéssel a hátuk mögött, 9 győzelemmel, 2 döntetlennel és 6 vereséggel, 29 pontot gyűjtöttek eddig, a gólkülönbségük pedig 32:20. Nálunk Szilágyi Máté az Érd ellen begyűjtötte az 5. sárga lapját, így kénytelen lesz kihagyni az összecsapást. A mérkőzés megváltozott időpontban 13:00 órakor kezdődik majd, és mindenki induljon el időben, mert óraátállítás is lesz vasárnap hajnalban. Hajrá Kerület!