58'

SZKUNC

93'

Tóth András véleménye a mérkőzésről:

"Újra átéltük azt a horrort, hogy egy félidő alatt kétgólos hátrányba kerültünk, és újra átéltük, hogy borzasztó hibákat követünk el védekezésben, ami miatt folyamatosan nehéz helyzetbe hozzuk magunkat. A félidőben rendeztük sorainkat és a második félidőben sokkal bátrabban, harcosabban léptünk pályára! Sajnos megint a kiállítás sorsára jutottunk, ráadásul két játékosunk sem hozott jó döntést az adott szituációban, amivel még nagyobb hátrányba kerültünk. Ennek ellenére a csapat óriásit küzdött és megérdemli a dicséretet, mert egy pillanatig sem adták fel és az utolsó pillanatig mentünk az egyenlítésért.

Le a kalappal a CSAPAT előtt!!!!!!

Aki ismer az tudja, hogy soha nem foglalkozom, nyilatkozom, a JÁTÉKVEZETŐ  ténykedéséről, de azt gondolom, hogy ez az osztály meghaladta a képességeiket ( finoman fogalmazva).

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN azt a fogadtatást, amit a hazaérkezésünkkor kaptunk, rendkívül jól esett mindannyiunknak ;))))

Gondolatok a mérkőzés előtt

A következő fordulóban a bajnoki cím egyik esélyeséhez, az eddig 100%-os teljesítménnyel az élen álló Érd csapatához látogatunk majd. Az Érd az eddigi 2 idegenbeli mérkőzésén egyaránt 2:1-es győzelmet aratott, a szenvedő felek a Gyirmót és az Ajka voltak, a hazai meccsükön pedig 5:0-ás verést mértek a Pénzügyőrre. Az Érd kerete nem cserélődött ki jelentősen a nyáron, 3-3 érkező és távozó volt csupán a csapatban, tehát azt mondhatjuk, hogy nem gyengült a nyáron a tavalyi bajnokság a 2. helyét megszerző ellenfelünk. Nálunk egy hiányzó biztosan lesz a csapatban, mert Gálfi a kiállítása után biztosan nem lehet ott a szombaton 17:30-kor kezdődő találkozón.