Aktuális álláshirdetéseink

RECEPCIÓS

munkakör betöltésére, azonnali kezdéssel.

Elvárások:
-    jó kommunikációs és problémamegoldó készség
-    kulturált megjelenés
-    állandó délutános munkarend vállalása (16:00 – 20:00)

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: kovacs.laszlo@tve1887.hu

További információ: +36 70 630 1887

PÁLYAKARBANTARTÓ

Azonnali kezdéssel keresünk, III. kerületi Egyesületünkbe pályakarbantartót.

Jelentkezni a +36 (70) 866 7800 számon, vagy az iroda@tve1887.hu email címen lehetséges.

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obuda_címer.webp
market_fehér.webp
óduda_sport.webp