Aktuális álláshirdetéseink

ATLÉTIKA EDZŐ

A III. kerületi Torna és Vívó Egylet, 2019. októberi munkakezdéssel,

részmunkaidős edzői állást hirdet az alábbi munkakörben:

U11-es (10 éves korig) csoport felkészítésére, versenyeztetésére atlétika edző.

Elvárás:

- atlétikai jártasság

- a sportág iránti elkötelezettség

- a korosztálynak megfelelő munka elvégzése

- rugalmasság

- csapatban való munkavégzés

Előny:

- Edzői vagy testnevelő tanári végzettség

- Jogosítvány

- Számítógépes felhasználói ismeretek

- Kölyök Atlétikai szemlélet

Jelentkezni a hoffmann.terez@tve1887.hu e-mail címen, önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével.

PÁLYAKARBANTARTÓ

Azonnali kezdéssel keresünk, III. kerületi Egyesületünkbe pályakarbantartót. Jelentkezni a +36 (70) 866 7800 számon, vagy az iroda@tve1887.hu email címen lehetséges.

ÚSZÓMESTER

Feladatok:
III. Kerületi egyesületi uszoda teljes körű úszómesteri / uszodamesteri feladatainak ellátása - medencetér folyamatos felügyelete, - mentési feladatok ellátása, - elsősegélynyújtás, - folyamatos rend és tisztaság fenntartása.

​Elvárások:
Uszodamesteri bizonyítvány, ápolt megjelenés, megbízhatóság, szabálykövető magatartás, talpraesettség, rugalmasság, önálló munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó készség, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség.

​Előny:
1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

​Munkaidő:
folyamatos munkarend szerint, az uszoda nyitvatartásának megfelelően

Munkavégzés helye: III. Kerületi TVE uszoda

fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen kovacs.laszlo@tve1887.hu, vagy a 06-70-630-1887 telefonszámon

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.png

1/1