Keresés

NBIII. Hétvégi eredmények

Tóth András vezetőedző a múlt heti mérkőzés értékelőjében azt mondta, hogy próbálja megtalálni az okát a Puskás II. elleni gyenge játéknak és bízik benne, hogy a hétvégi mérkőzésen újra a jobbik arcukat tudják mutatni. Úgy tűnik ez sikerült. Az 5. fordulóban kiütéses győzelmet aratott felnőtt csapatunk. Az első félidő végén még csak 1-0 volt a csapat előnye, de a szünet után beindult a gólgyártás. A 64. percben becserélt Kaszai Gábor triplája után a végeredmény 5-0-ra változott.

A 13. helyen álló Diósd látogatott a Hévízi útra. A vendégeink gólaránya 2:7 volt eddig, 1 győzelemmel, 1 döntetlennel és 2 vereséggel. Bár ezek az adatok nem tűntek túl impozánsnak, de a Diósd a két vereségét a két veretlen csapat, az Érd és a Honvéd ellen szenvedte el, ezen kívül a Veszprém ellen egy gól nélküli döntetlent, Hévízen pedig egy 2:1-es győzelmet sikerült bezsebelniük. Reális képet tehát az eddigi eredményei alapján nehéz lett volna felállítani a vendégeink játékerejéről.

Ezzel a győzelemmel az 5. helyen áll csapatunk a tabellán.

Kezdő: CZIRJÉK ZOLTÁN, KISS DÁVID, KOCSIS MÁTÉ, KIS BALÁZS, MADARÁSZ ÁDÁM, DOMOKOS BÁLINT, GÁLFI LÁSZLÓ, KENESEI KRISZTIÁN, HORVÁTH LEVENTE, BARTHA ROLAND, SZILÁGYI MÁTÉ

Cserék: FORGÁCS BENCE 74', KASZAI GÁBOR 64', KULCSÁR OLIVÉR 77', SZARVASI PÉTER, PÁLFALVI CSABA, POLONYI PATRICK ÁKOS, IHOS ÁDÁM

Gólszerzők: 16' HORVÁTH LEVENTE, 68' KASZAI GÁBOR, 72' SZILÁGYI MÁTÉ, 74' KASZAI GÁBOR, 79' KASZAI GÁBOR