Keresés

Ajándék kezdőrúgás az Ajka elleni bajnoki mérkőzésenRác Benedek Balázs szurkolónkat, legénybúcsúja alkalmával barátai meglepték egy ajándék kezdőrúgással a III. kerület TVE – FC Ajka NBIII-as bajnoki mérkőzésen. Klubunk örömmel támogatta a barátok kezdeményezését. Az esőt leszámítva, minden fontos részletet előre egyeztetve, megérkeztek a mérkőzésre. Végül az időjárás is jobbra fordult, így a vőlegényjelölt örömmel elvégezte a kezdőrúgást.

Benedeknek sok boldogságot kíván egyesületünk minden sportolója és dolgozója!Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obuda_címer.webp
market_fehér.webp
óduda_sport.webp