Keresés

Bérlet és jegyárak a III. kerületi Torna és Vívó Egylet 2017/2018-as NBIII-as labdarúgó bajnokság szTisztelt Szurkolóink! Kedves Vendégeink!

Egyesületünk létesítményfejlesztése mérföldkőhöz ért. A lassan megkezdődő 2017/18-as bajnoki szezont, már nem kell építési terültetek mellett megtekintenie a szurkolóinknak és vendégeinknek. Ezzel párhuzamosan a mérkőzések jegyárai kialakításra kerültek, illetve lehetőség nyílik a soron következő évadtól a felnőtt csapat bajnoki mérkőzéseinek megtekintéséhez kedvezményes bérlet vásárlásra.

Ennek tükrében Egyesületünk a diák és nyugdíjas jegyek árát 400,-HUF, a felnőtt jegy árát pedig 800,-HUF áron határozta meg a 2017/18-as szezonra. A jegyértékesítésből befolyó összegek teljes egészében az egyesület további fejlesztését szolgálják, a felnőtt és utánpótlás képzés színvonalának emelésére és fenntartására fordítjuk.

Bevezetésre kerülnek a kedvezményes bérletek:

2017/18 szezonra felnőtt bérlet: 10.800,-HUF (10% kedvezmény);

2017/18 szezonra diák/nyugdíjas bérlet: 5.400,-HUF (10% kedvezmény);

2017/18 szezonra III. kerületi Torna és Vívó Egylet tag szülőknek bérlet: 4.800,-HUF (60% kedvezmény);

amely előzetes regisztráció (honlapon: https://www.tve1887.hu/jegy-ertekesites), a bérlet díjának átutalását és gyártását követően átvehető lesz az Egyesület székházának recepcióján minden nap 8-20 óra között.

A III. kerületi Torna és Vívó Egylet 2017/2018-as NBIII-as labdarúgó bajnokság szezonjára vonatkozó hazai mérkőzéseire tiszteletjegyet kizárólag az Egyesület által meghívott vendégek, igény esetén az Egyesület támogatói, a Felnőtt csapat tagjai (2 jegy/játékos), illetve az UP csapatok játékosai kapnak. Így a III. kerületi Torna és Vívó Egylet igazolt sportolói továbbra is a korosztályos edzőktől igényelhetnek tiszteletjegyet saját részükre minden hazai mérkőzés előtt, legkésőbb csütörtökig. Részükre a belépés díjtalan.

A 2017/18-as NBIII-as labdarúgó bajnokság Magyar Labdarúgó Szövetség általi sorsolását követően a honlapunkon tájékoztatjuk Önöket a szezon mérkőzéseiről.

Reméljük, hogy a 2016/2017-es NBIII-as tavaszi szezonban tapasztalt érdeklődést, kiváló hangulatot felülmúlva, a 2017/2018-as szezonban szurkolóink és vendégeink jelenlétükkel és támogatásukkal segítik a csapatunkat, hogy sikeres szezont tudjanak zárni.