Keresés

Szakmai egyeztetés a III. kerületi Torna és Vívó Egylet vízilabda szakosztályának jelenéről és jövőjNagy megtiszteltetés érte Egyesületünket. A kalap utcai uszodába, meghívásunkra ellátogatott hozzánk Dr. Kemény Dénes MVLSZ elnök és Merész András MVLSZ szakmai igazgató. A helyszíni bejáráson és az egyeztetésen vendégeinket Egyesületünk részéről Scheer Sándor Elnök, Alföldy Csaba elnökségi tag és Kisteleki Orsolya szakosztályvezető kísérte. Egyesületünk célja minden lehetséges módon biztosítani és fejleszteni az együttműködést a szövetséggel és tovább erősíteni vízilabda szakosztályunkat. Az uszoda és a szakosztály bemutatását követően jó hangulatú kerekasztal beszélgetésen folytatódott a megbeszélés. A magyar vízilabda múltja és jelene is megannyi sikerrel büszkélkedhet, az egyeztetésen elhangzottak alapján reményeink szerint a jövőnek Egyesületünk vízilabda szakosztálya is részese lesz.