Keresés

Szakmai egyeztetés a III. kerületi Torna és Vívó Egylet vízilabda szakosztályának jelenéről és jövőjNagy megtiszteltetés érte Egyesületünket. A kalap utcai uszodába, meghívásunkra ellátogatott hozzánk Dr. Kemény Dénes MVLSZ elnök és Merész András MVLSZ szakmai igazgató. A helyszíni bejáráson és az egyeztetésen vendégeinket Egyesületünk részéről Scheer Sándor Elnök, Alföldy Csaba elnökségi tag és Kisteleki Orsolya szakosztályvezető kísérte. Egyesületünk célja minden lehetséges módon biztosítani és fejleszteni az együttműködést a szövetséggel és tovább erősíteni vízilabda szakosztályunkat. Az uszoda és a szakosztály bemutatását követően jó hangulatú kerekasztal beszélgetésen folytatódott a megbeszélés. A magyar vízilabda múltja és jelene is megannyi sikerrel büszkélkedhet, az egyeztetésen elhangzottak alapján reményeink szerint a jövőnek Egyesületünk vízilabda szakosztálya is részese lesz.


gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp