Keresés

Konferencia főpróba a TVE sporttelepénLaczkó Zoltán Egyesületünk pályafenntartó szakértőjének szervezésében a Magyar Sportpálya-Fenntartók Egyesülete „A sportpálya-fenntartás jövője – Felkészülés a 2020-as BUDAPESTI Európa Bajnokságra” konferencia főpróbája került lebonyolításra a TVE székház konferencia termében, illetve a sporttelep területén.

Az 1. hazai pályafenntartó szakmai konferencia vezető előadója Dean Gilasbey, nemzetközi gyepszakértő volt, akivel Egyesületünk pálya fenntartó szakembereinek alkalmuk nyílt személyes konzultációra a főpróba alatt. A konzultáció reményeink szerint nagyban segíthet Egyesületünknek, a 2020-as Budapesti Európa Bajnokság rendezvényre felkészülni.


Dean Gilasbey szakmai tapasztalatai: - 25 évig groundsman, labdarúgó és rögbipályák fenntartása - 4 éve nemzetközi gyepszakértő (Propitch Ltd) - FIFA-MLSZ PIP-program 2015-2016 Telki - UEFA és FIFA világesemények agronómus szakértője (BL-döntő 2016 Milano, 2017 Cardiff; EK-döntő 2017 Stockholm, India FIFA-program) - Groupama Aréna koncertek gyepszakértő 2017

A szakértők a centerpálya állapotát az évszakhoz képest jónak találták!


gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp