top of page
Keresés

Konferencia főpróba a TVE sporttelepénLaczkó Zoltán Egyesületünk pályafenntartó szakértőjének szervezésében a Magyar Sportpálya-Fenntartók Egyesülete „A sportpálya-fenntartás jövője – Felkészülés a 2020-as BUDAPESTI Európa Bajnokságra” konferencia főpróbája került lebonyolításra a TVE székház konferencia termében, illetve a sporttelep területén.

Az 1. hazai pályafenntartó szakmai konferencia vezető előadója Dean Gilasbey, nemzetközi gyepszakértő volt, akivel Egyesületünk pálya fenntartó szakembereinek alkalmuk nyílt személyes konzultációra a főpróba alatt. A konzultáció reményeink szerint nagyban segíthet Egyesületünknek, a 2020-as Budapesti Európa Bajnokság rendezvényre felkészülni.


Dean Gilasbey szakmai tapasztalatai: - 25 évig groundsman, labdarúgó és rögbipályák fenntartása - 4 éve nemzetközi gyepszakértő (Propitch Ltd) - FIFA-MLSZ PIP-program 2015-2016 Telki - UEFA és FIFA világesemények agronómus szakértője (BL-döntő 2016 Milano, 2017 Cardiff; EK-döntő 2017 Stockholm, India FIFA-program) - Groupama Aréna koncertek gyepszakértő 2017

A szakértők a centerpálya állapotát az évszakhoz képest jónak találták!


bottom of page