Keresés

KITE sportpálya ápoló gépbemutatóA KITE Zrt. Környezetápolás-technikai üzletága 2018. április 05. napján sportpálya ápoló gépbemutatót tartott sporttelepünkön, ahol a vendégek a legújabb sportgyep karbantartó gépeket, eszközöket tekinthették meg működés közben, szakértők segítségével. Bemutatásra került, többek között, a Redexim cég új fejlesztésű Carrier típusú eszközhordozó gépe, melynek itt volt a magyarországi premiere. Egyesületünk részére nagy megtiszteltetés volt, hogy pályakarbantartó gépparkunk beszállítója, a KITE Zrt. Egyesületünk létesítményét választotta a bemutató színhelyéül.


gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp