Keresés

KITE sportpálya ápoló gépbemutatóA KITE Zrt. Környezetápolás-technikai üzletága 2018. április 05. napján sportpálya ápoló gépbemutatót tartott sporttelepünkön, ahol a vendégek a legújabb sportgyep karbantartó gépeket, eszközöket tekinthették meg működés közben, szakértők segítségével. Bemutatásra került, többek között, a Redexim cég új fejlesztésű Carrier típusú eszközhordozó gépe, melynek itt volt a magyarországi premiere. Egyesületünk részére nagy megtiszteltetés volt, hogy pályakarbantartó gépparkunk beszállítója, a KITE Zrt. Egyesületünk létesítményét választotta a bemutató színhelyéül.


Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.png

1/1
A létesítmény tulajdonosa:
obuda_1.png