Eredmények és értékelők

LABDARÚGÁS

FELNŐTT NB III. 25. április 28., szombat VLS VESZPRÉM - III. KERÜLETI TVE 2-2

Edzői értékelés (Tóth András):

"Sajnálom a csapatot, hogy végül meg kellett elégednünk az egy ponttal, de a körülmények tükrében, nyolc emberrel ragyogóan helyt álltunk és még a mérkőzés végén két hatalmas lehetőségünk is adódott, amivel könnyedén eldönthettük volna a három pont sorsát. Nem vagyok elégedetlen, a játékosaim mindent beletettek amit csak lehetett, ezért hatalmas dicséret illet mindenkit!!! Sajnos a fiatal játékvezetésnek kicsúszott a kezéből, és meghaladta a képességeit ez a mérkőzés. Nagy árat fizettünk ezért a pontszerzésért, mert két meghatározó játékosom nem áll rendelkezésemre a következő hétvégén." U19 MLSZ 21. április 28., szombat III. KERÜLETI TVE - TATABÁNYA TFCE 1-2

Edzői értékelés (Lilik József):

Jól kezdtük a félidőt, már rögtön az elején nyomás alá helyeztük az ellenfelet, alig tudott kijönni a saját térfeléről. Jól járattuk a labdát, próbáltunk rést keresni az ellenfél zárt védekezésében. Nehéz egy olyan mérkőzésről írni, amit meg kellett volna nyerni. Többet birtokoltuk a labdát, jól járattuk a labdát, forgattuk a játékot, de a támadó harmadban nem jó döntéseket hoztunk, pedig gólokat lehetett volna szerezni. Igazából jól játszott a csapat a nagy meleg ellenére is, nagy iramot diktált, jól hoztuk ki a labdát, mélységbe is jól indultunk be, néha lesre is futottunk. Marján beadásból szép gólt fejelt Milán. A második félidőben egy ártatlan beadás után Potecz kezére fejelték a labdát, ezért 11-es járt és meglepődésünkre kiállította a játékvezető. A játékvezető ezzel nagyon belenyúlt a mérkőzésbe, egy esélytelen ellenfelet juttatott előnybe. Tíz emberrel is támadó szellemben játszottunk, nekünk nem adott meg egy jogos büntetőt, majd egy figyelmetlenség után az ellenfél megszerezte a győztes gólt. A csapat nem adta fel, erőn felül teljesített, de csak lehetőségig jutottunk. A cserék nem tudtak segíteni a csapaton, gyengén játszottak. U17 MLSZ 21. április 28., szombat III. KERÜLETI TVE - TATABÁNYA TFCE

Edzői értékelés (Sólyom Ferenc):

A Tatabánya csapata nem tudott kiállni. U19 BLSZ 3. április 25., szerda III. KERÜLETI TVE - HIDEGKÚTI SC 5-3 U19 BLSZ 4. április 28., szombat SZENT PÁL AKADÉMIA - HSE - III. KERÜLETI TVE 4-5 U15 MLSZ 21. április 29., vasárnap SZOLNOKI MÁV UFC - III. KERÜLETI TVE 3-2

Edzői értékelés (Szilvási László):

A bajnokság 21. fordulójában a Szolnok vendégeként léptünk pályára, egy rendkívül kulturált, európai színvonalú létesítményben fogadtak minket, a külső feltételek mindenképp adottak voltak egy jó mérkőzéshez. A keretben sérülések és betegség miatt történt némi változtatást, de alapvetően megfelelő felkészültségű játékosállománnyal léphettünk pályára. A mérkőzés során a játékban többnyire a mi akaratunk érvényesült, azonban elkövetett hibáink mindegyikét góllal büntette ellenfelünk, míg mi rendre kihagytuk a helyzeteinket. Sajnos, meg kell említsem a játékvezető ténykedését is, aki a mérkőzés szelleméhez méltatlan módon, flegmán, tiszteletlenül, és érezhető rosszakarattal viselkedett játékosainkkal szemben, valamint mérkőzést befolyásoló ítéleteket hozott (két meg nem adott büntető mellett, egy gólunkat is érvénytelenítette). A mérkőzés jó tanulság volt abból a szempontból, hogy mindig arra kell törekednünk, hogy maximális hatékonysággal és a lehető legkevesebb hibával teljesítsünk, mivel így sem a játékvezetés, sem pedig bármilyen más külső körülmény nem befolyásolhatja a csapat eredményességét. A tapasztalt hibák kijavításával, felkészülten fogadhatjuk következő ellenfelünket. U14 MLSZ 21. április 29., vasárnap SZOLNOKI MÁV UFC - III. KERÜLETI TVE 1-2

Edzői értékelés (Hámori György):

A mérkőzés ismét füves pályán volt. A csapatban történt pár ponton változás, így a csapatösszeállítás is más lett. Első félidőben a középső védő labdát vesztett labdakihozatal közben, amiből gólt kaptunk. A játékrész első felében különböző posztokon cserét kellett végrehajtani. A félidő végére rendeződött a csapat. A szünetben pontosítottunk a feladatokon. Kiemeltem a csapatszellemet és az egységes működést. Az első gólnál hibázó középső védő segítségére sietett a csapat, akit a társai bíztattak és lelket öntöttek belé, a „hibája” ellenére. Második félidőben az eredményt megfordítva sikerült 1:2-es győzelmet kiharcolni és hosszú idő után újra győztesként elhagyni a pályát. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, valamint az egymásért való küzdésért, csapategységért. U13 MLSZ 22. április 28., szombat III. KERÜLETI TVE - GYÖNGYÖSI AK 0-0

Edzői értékelés (Mayer Bence):

A hétvégén nagy megtiszteltetés érte U13-as csapatunkat, mert első alkalommal léphettünk a center pályára bajnoki mérkőzésen. Hatalmas örömmel futottak ki a srácok a gyepre és nagy elánnal kezdtek készülni a mérkőzésre. Kiegyenlített csata zajlott az egész mérkőzés alatt, parázs párharcokkal, szép egyéni megoldásokkal és nagy taktikai csatával fűszerezve. Mindkét csapatnak adódtak nagy lehetőségei, de az utolsó átadásokba rendszerint hiba csúszott. A 0-0-ás végeredmény hűen tükrözi a mérkőzés összképét. Gratulálok játékosaimnak a fegyelmezett játékért és a csapatmunkáért! U12 MLSZ 22. április 28., szombat III. KERÜLETI TVE - GYÖNGYÖSI AK 3-1

Edzői értékelés (Szilágyi László):

U12-es csapatunk a hétvégén hazai pályán fogadta a Gyöngyös csapatát. Sikerült megszerezni idei második győzelmünket, ami a második félidei játékunknak köszönhetően simára sikeredett. Külön köszönet Kaszai Gábor kollégámnak, aki 2 tehetséges játékosát a 2007-es születésű Balázs Botondot és Jelen Dávidot a segítségünkre bocsátotta. Labdakihozatalban most kicsit könnyebb dolgunk volt az eddigieknél, mert ellenfelünk visszaállt a félpályára, és ott próbálták a védekezést elkezdeni. Az első félidőben még nem sikerült feltörnünk ellenfelünk védelmét a szerkezet váltás után sem, igaz ekkor már teljesen a védekezésre rendezkedett be ellenfelünk. A második félidőben ‘kis fejmosás’ után, már csak a különbség volt a kérdés. Támadásban rengeteg futással, ötletesen, felszabadultan, nagy önbizalommal alakítottuk ki sorra a helyzeteket. A mérkőzést 0-1-ról megfordítva, 3-1 sikerült megnyerni, Kovácsréti Áron és Mayer Hunor 2 góljával. Óriási gratuláció a srácoknak!

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.