Keresés

Eredmények és értékelők

LABDARÚGÁS

FELNŐTT NB III. 26. május 5., szombat III. KERÜLETI TVE - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2-2

Edzői értékelés (Tóth András): Nagyszerű, nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk az első helyezett Kaposvárral, ahol méltó ellenfelei voltunk a bajnokesélyes csapatnak. Kicsit talán nehezen jöttünk bele a meccsbe, kellett kb. 10 perc mire elhittük, hogy igenis van keresni valónk, és ha bátran azt futballozzuk amit tudunk, akkor komoly esélyünk van a győzelemre is. Komoly lehetőségeink voltak, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy az ellenfelünknek is akadtak helyzetei. Hiányérzetem csupán csak azért lehet, mert megint a 90. percben kaptunk gólt, amin a jövőben javítanunk kell, ha az ilyen mérkőzéseket meg akarjuk nyerni. U19 MLSZ 22. május 6., vasárnap II. KERÜLETI UFC - III. KERÜLETI TVE 1-2

Edzői értékelés (Lilik József): Teljes pályás letámadást játszottunk ezen a kisméretű pályán, így megakadályoztuk az ellenfél hosszú indításait. Jól működött a letámadás, már a támadó zónában labdát tudtunk szerezni. Lehetőségeket, helyzeteket dolgoztunk ki, de végül kimaradtak. Nagy nyomás alá helyeztük az ellenfelet, a saját térfelükön hibáztak, vagy agresszívan labdát tudtunk szerezni, ebből szereztük a gólt is Papp kapott egy mélységi indítást és szépen kirúgta a hosszú sarkot. A második félidő kiegyenlítettebb játékot hozott. Mi egy kicsit visszaestünk, nem bírtuk kihozni a labdát, pontatlanok voltak az átadások, ahogy 3-4 jó átadás volt, máris helyzetbe kerültünk. A széleket jól aktiváltuk, Papp beadására Tamáska jól érkezett. Végjátékban fontos gól volt. Gratulálok a csapatnak! U17 MLSZ 22. május 6., vasárnap II. KERÜLETI UFC - III. KERÜLETI TVE 1-1

Edzői értékelés (Sólyom Ferenc): Sajnos az egész heti fásultság benne maradt a csapatba, és az első 30 percet leszámítva, kilátástalan játékot produkáltunk. Sajnos olyan csapatok ellen hullajtunk pontokat, akik ellen az ellenlábasaink gólarányt javítanak, így pedig egyre távolabb kerülünk a célunktól, a dobogótól. U19 BLSZ 5. május 2., szerda CSEPEL FC SE - III. KERÜLETI TVE 13-1 U15 MLSZ 22. május 5., szombat III. KERÜLETI TVE - ASI DSE 1-2 U14 MLSZ 22. május 5., szombat III. KERÜLETI TVE - ASI DSE 0-6

Edzői értékelés (Hámori György): A múlthéten elért sikeres eredmény, az együttes csapatmunkája, a futball és egymásért való alázat eredménye is volt. A játékban még sokat kell fejlődni. A két héttel ezelőtti fogadalom egy-két játékosnál feledésbe merült. Sajnos a belső védőnk korai sérülése és kiválása a védelemből rosszul jött. A kapott gól után kissé idegesen játszottunk, ez visszavetette a csapatot. Elkerülhető gólokat kaptunk, egymás után többet is. Ami problémásabb és igazán nagyobb veszteség, a sérült játékosunkés az eredmény mellett, az nem más, mint egy-két játékos viselkedése, a csapaton belüli magatartása. A második félidőben történt néhány változás, de a cserék már nem tudtak sokat hozzátenni a mérkőzéshez. U13 MLSZ 23. május 5., szombat JÁSZBERÉNYI FC - III. KERÜLETI TVE 4-6 U12 MLSZ 23. május 5., szombat JÁSZBERÉNYI FC - III. KERÜLETI TVE 8-0

Edzői értékelés (Szilágyi László): U12-es csapatunk a 23. fordulóban a második helyezett, vesztett pontokat nézve 1 Jászberény csapatához látogatott. A 8-0-ás végeredmény teljesen reális és sajnos valós képet adott a két csapat közti különbségről. Az első félidőben, a labdakihozatala is óriási problémát jelentett csapatunknak és ami még sajnálatosabb volt, hogy most még az eddig tapasztalt küzdeni akarásnak, tudásnak a nyomát sem lehetett felfedezni. A második félidőben már akadt egy-két szép labdakihozatal, kényszerítő és még két-három helyzetünk is, amiért dicséret illeti a csapatot.