Keresés

Fodor Nikolett az Ifjúsági Európa-bajnokság indulói között


Győrben az idei Ifjúsági Európa-bajnokság helyszínén, a Magyarország Ifjúsági U18 Atlétikai Bajnokságán, két lányunk képviselte 2018. június 16-17-én egyesületünket. Nagyon színvonalas versenyen, ami már a világversenynek megfelelően zajlott, a lányok remekül helytálltak.

Fodor Nikolett magasugrás

2. hely 171 cm (a sérülés után, újra 170 cm felett)

Fodor Nikolett távolugrás

13. hely 498 cm

Kőkuti Bianka távolugrás

17. hely 423 cm​

Gratulálunk lányok a kiváló eredményekhez!

Nagy örömünkre Egyesületünkből Fodor Nikolett, kiváló eredményével bekerült az Ifjúsági Európa-bajnokság indulói közé magasugrás versenyszámban. 2018. július 5-8. között szoríthatunk érte. Sok sikert kívánunk neki!​ Hajrá Niki! Hajrá Kerület!1/1

1/1

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp