top of page
Keresés

Fodor Nikolett az Ifjúsági Európa-bajnokság indulói között


Győrben az idei Ifjúsági Európa-bajnokság helyszínén, a Magyarország Ifjúsági U18 Atlétikai Bajnokságán, két lányunk képviselte 2018. június 16-17-én egyesületünket. Nagyon színvonalas versenyen, ami már a világversenynek megfelelően zajlott, a lányok remekül helytálltak.

Fodor Nikolett magasugrás

2. hely 171 cm (a sérülés után, újra 170 cm felett)

Fodor Nikolett távolugrás

13. hely 498 cm

Kőkuti Bianka távolugrás

17. hely 423 cm​

Gratulálunk lányok a kiváló eredményekhez!

Nagy örömünkre Egyesületünkből Fodor Nikolett, kiváló eredményével bekerült az Ifjúsági Európa-bajnokság indulói közé magasugrás versenyszámban. 2018. július 5-8. között szoríthatunk érte. Sok sikert kívánunk neki!​ Hajrá Niki! Hajrá Kerület!bottom of page