Keresés

BL győztes játékossal erősít a TVETermészetesen a címben szereplő hír nem igaz. Fabrizio Ravanelli a CIB olasz focitábor nagyköveteként járt Egyesületünk létesítményében és tartott sajtótájékoztatót. Penna Bianca azaz „Fehér Toll” az 1996-os Juventus diadal kulcsszereplője volt a Bajnokok Ligájában, hiszen a döntőben szerzett góljával elévülhetetlen érdemeket szerzett.

Szabó Bence a következőképpen nyilatkozott a látogatásról:

"Nagy megtiszteltetés volt Ravanellivel találkozni hiszen gyerekkorom első futballélménye hozzá kapcsolódik. Félelmetes párost alkottak Viallival és nagyon örültem, hogy lehetőségünk adódott Őt itt Óbudán fogadni és bemutatni számára létesítményünket és Egyesületünket, mellyel kapcsolatosan elismerését és szimpátiáját fejezte ki."


gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp