top of page
Keresés

BL győztes játékossal erősít a TVETermészetesen a címben szereplő hír nem igaz. Fabrizio Ravanelli a CIB olasz focitábor nagyköveteként járt Egyesületünk létesítményében és tartott sajtótájékoztatót. Penna Bianca azaz „Fehér Toll” az 1996-os Juventus diadal kulcsszereplője volt a Bajnokok Ligájában, hiszen a döntőben szerzett góljával elévülhetetlen érdemeket szerzett.

Szabó Bence a következőképpen nyilatkozott a látogatásról:

"Nagy megtiszteltetés volt Ravanellivel találkozni hiszen gyerekkorom első futballélménye hozzá kapcsolódik. Félelmetes párost alkottak Viallival és nagyon örültem, hogy lehetőségünk adódott Őt itt Óbudán fogadni és bemutatni számára létesítményünket és Egyesületünket, mellyel kapcsolatosan elismerését és szimpátiáját fejezte ki."


bottom of page