Keresés

Túl vagyunk a felkészülési mérkőzéseken



Hétvégén elkezdődik az MLSZ NB III. osztályú felnőtt labdarúgó bajnoksága is, így 2018. augusztus 4., szombaton 17:00 órától megrendezésre kerül az első hazai forduló, amelyen a III. KERÜLETI TVE alaposan átformált kerete, a PUSKÁS AKADÉMIA FC II. csapatát fogadja a Kalap utcában.

Júliusban kilenc felkészülési mérkőzést játszott a csapat.

1. GYÖNGYÖSI AK – III. KER. TVE (2-2) Góllövők: Hamar, Pfeiffer

2. RKSK - III. KER. TVE (2-5) Góllövők: Herczeg, Hamar, Szilágyi, Rabatin, Sebők

3. III. KER. TVE – MONORI SE (2-4) Góllövők: Szilágyi 2

4. IVÁNCSA KSE - III. KER. TVE (1-2) Góllövők: Hamar 2

5. VÁC FC - III. KER. TVE (3-1) Góllövő: Hamar

6. III. KER. TVE – EGER SE (6-2) Góllövők: Hamar 4, Nagy T. 2

7. ASR GÁZGYÁR - III. KER. TVE (0-0)

8. III. KER. TVE – KELEN SC (3-1) Góllövők: Nagy T., Kaszai, Pfeiffer

9. AJMAN CLUB - III. KER. TVE (1-1) Góllövő: Szabó

III. kerületi TVE 2018-2019-es játékoskerete

Kapusok:

1. Kunsági Roland (SOPRONI VSE)

2. Jeszenszky Ádám (III. KER. TVE)

3. Kovács Balázs (III. KER. TVE)

Védők:

4. Sorecz Szabolcs (III. KER. TVE)

5. Madarász Ádám (III. KER. TVE)

6. Huszárik Zsolt (CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR)

7. Szalai Vilmos (VECSÉSI FC)

8. Grúz Tamás (III. KER. TVE)

9. Gyepes Gábor (SOROKSÁR SC)

Középpályások:

10. Kaszai Gábor (III. KER. TVE)

11. Gálfi László (III. KER. TVE)

12. Szabó Botond (III. KER. TVE)

13. Molnár András (GRUND FC)

14. Rabatin Richárd (VASAS KUBALA AKADÉMIA)

15. Hámori Ákos (III. KER. TVE)

Támadók:

16. Nagy Tamás (III. KER. TVE)

17. Nagy Olivér (BALASSAGYARMATI VSE)

18. Malkócs Marcell (VASAS KUBALA AKADÉMIA)

19. Gergye Dániel (VASAS KUBALA AKADÉMIA)

20. Sóron Tibor (KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC)

21. Hacioglu Sinan (MARTONVÁSÁR)

22. Pfeiffer Vince (III. KER. TVE)

A távozók között van:

Domokos Bálint (BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ NB2)

Hamar Ádám (WKW ETO FC Győr NB2)

Herczeg László (JÁSZBERÉNYI FC NB3)

Palásthy Dávid (BKV ELŐRE NB3)

Szilágyi Máté (TAKSONY SE NB3)

Králl Márk (GYÖNGYÖSI AK NB3)

Pálfalvi Csaba (RKSK NB3)

Kiss Dávid (RKSK NB3)

Nagy Dániel (RKSK NB3)

Móczó Norbert (REAC BLSZ1.)

Törőcsik Bence (​REAC BLSZ1.)

Papp Milán (ASR GÁZGYÁR BLSZ1.)

Keresztessy Tamás (ASR GÁZGYÁR BLSZ1.)


Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obuda_címer.webp
market_fehér.webp
óduda_sport.webp