Keresés

Rúdugródomb a TVE atlétikai pályájánNéhány hónappal ezelőtt kezdődtek az egyeztetések Egyesületünk atlétika szakosztálya és a Magyar Atlétikai Szövetség között, melynek eredményeképpen a Szövetség jóvoltából Egyesületünk atlétái mostantól a TVE Kalap utcai Utánpótlásképző Központjában készülhetnek a rúdugró versenyekre.

Régebben jó eredményeket értek el sportolóink az atlétika szinte egyik leglátványosabb számában, de eddig megoldatlan probléma volt a rendszeres felkészülési lehetőség biztosítása a versenyekre.

Köszönjük mindazoknak, akik mindent megtettek azért, hogy tovább fejlődhessen a TVE atlétika szakosztálya, valamint a Magyar Atlétika Szövetségnek, hogy bizalmat szavazott sportolóinknak, akik reményeink szerint ezt jó eredményekkel meg is tudják majd hálálni.gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp