top of page
Keresés

Rúdugródomb a TVE atlétikai pályájánNéhány hónappal ezelőtt kezdődtek az egyeztetések Egyesületünk atlétika szakosztálya és a Magyar Atlétikai Szövetség között, melynek eredményeképpen a Szövetség jóvoltából Egyesületünk atlétái mostantól a TVE Kalap utcai Utánpótlásképző Központjában készülhetnek a rúdugró versenyekre.

Régebben jó eredményeket értek el sportolóink az atlétika szinte egyik leglátványosabb számában, de eddig megoldatlan probléma volt a rendszeres felkészülési lehetőség biztosítása a versenyekre.

Köszönjük mindazoknak, akik mindent megtettek azért, hogy tovább fejlődhessen a TVE atlétika szakosztálya, valamint a Magyar Atlétika Szövetségnek, hogy bizalmat szavazott sportolóinknak, akik reményeink szerint ezt jó eredményekkel meg is tudják majd hálálni.bottom of page