top of page
Keresés

Vasárnap kettős rangadóTisztelt Tagjaink! Tisztelt Szurkolóink!

Tisztelt Támogatóink! Tisztelt Szimpatizánsaink!

Mai napon a Vác Futball Club Kft. képviselőivel történt egyeztetés eredményeképpen tájékoztatjuk Önöket a 2018. szeptember 02. napján Egyesületünk sportlétesítményben megrendezendő kettős rangadó, III. kerületi TVE-Komáromi VSE 13:30 NBIII bajnoki mérkőzés, Vác FC-Budaörs 16:30 NBII bajnoki mérkőzés, megtekintésével kapcsolatban. Egyesületünk felnőtt csapatának bajnoki mérkőzésére érvényes szezon bérlettel, jeggyel rendelkező szurkolóink a TVE mérkőzést követően megtekinthetik a Vác FC mérkőzését. Egyesületünk mérkőzését követően a rendezők a lelátókat nem ürítik ki. Azon szurkolóink, akik a Vác FC mérkőzését nem kívánják megtekinteni 15:45 óráig a szurkolói kijáraton tudják elhagyni Egyesületünk sportlétesítményét.

Jó szurkolást, TVE győzelmet és kettős rangadó hangulatot kívánunk!

III. kerületi Torna és Vívó Egylet


bottom of page