top of page
Keresés

Tájékoztató a hétvégi bajnoki mérkőzésekkel kapcsolatbanTisztelt Tagjaink! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Támogatóink! Tisztelt Szimpatizánsaink! Mai napon a BSS Monor képviselőivel történt egyeztetés eredményeképpen tájékoztatjuk Önöket a 2018. szeptember 16. napján Egyesületünk sportlétesítményben megrendezendő III. kerületi TVE - Érdi VSE elleni 13:00 órakor kezdődő NBIII bajnoki mérkőzés, továbbá a BSS Monor-Duna Aszfalt TVSE 16:00 órakor kezdődő NBII bajnoki mérkőzés megtekintésével kapcsolatban. Egyesületünk felnőtt csapatának bajnoki mérkőzését követően a rendezők a lelátókat és a büfét kiürítik. Azon szurkolóinknak, akik a BSS Monor mérkőzését meg kívánják tekinteni, 15:00 órától van lehetőségük újra jegyet váltani az NBII-es mérkőzésre a recepción. Közreműködésüket és megértésüket köszönjük. Jó szurkolást és TVE győzelmet kívánunk! III. kerületi Torna és Vívó Egylet

Kapunyitás: 12:00


Lelátó és büfé kiürítése.

Kapunyitás: 15:00


Lelátó kiürítése.


bottom of page