top of page
Keresés

Nálunk ilyen nem fordulhat előTisztelt Szülők és Gondviselők!

Egyesületünk egyik alapvető célja, hogy tagjaink sportpályafutásának minden területén megadjuk a kellő szakmai segítséget és a fejlődés útján végig kísérjük sportolóinkat. Manapság egyre több gyermek hagyja abba a versenysportot a szülők túlzott elvárásai miatt. Ha nem akar Ön is ebbe a hibába esni, hallgassa meg a "Nálunk ilyen nem fordulhat elő" című előadásunkat. Az előadás ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Itt lehet regisztrálni: https://goo.gl/forms/i9iqPz6y5UUOsI8h1

Az előadó: A sokak által a spanyol bajnoki mérkőzések szakértőjeként, és Egyesületünk egyik munkatársaként már megismert Farkas Norbert.

Az előadás időpontja:

2019. február 4. hétfő 18:00, III. kerületi TVE székház nagy tárgyaló

Minden érintett szülő és gondviselő részvételére számítunk.


bottom of page