Keresés

Nikházi Márk és Petneházi Márk is a III. kerületi TVE játékosa!



“Hatalmas az öröm, hogy két ilyen szintű játékos is Egyesületünket választotta. Nem csak szakmailag, hanem emberileg is remekül passzolnak abba a közösségbe, amely kialakult az öltözőben. Az elején mindketten csak edzés lehetőséget kértek, de végül a maradás mellett döntöttek, amely az összes Egyesületünkben dolgozó kollégának köszönhető, hiszen megérezték a kerület családias légkörét és szimpatikusnak találták a Buzsáky Ákos vezette szakmai stáb munkáját. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok örömet fognak okozni játékukkal az óbudai szurkolóknak” - mondta Szabó Bence, sportigazgató.


1/1

1/1

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp