Keresés

A három pontot elhoztuk Érdről is

Ma délután csapatunk az Érd csapata ellen játszotta a soron következő bajnoki fordulóját. Hatalmas várakozás előzte meg a mérkőzést mindkét fél részéről. Az első félidőben Nikházi egy kavarodás után ballal helyezte a hosszúba a labdát. Érdi VSE - III. kerületi TVE 0-1 a 7. percben. Azután sajnos egy szöglet után egyenlített a hazai gárda. Érdi VSE - III. kerületi TVE 1-1 az 53. percben. Majd Borvető fejelt gólt Petneházi beadása után. Érdi VSE - III. kerületi TVE 1-2 a 73. percben. És miután Kaszai cselezett ki mindenkit a bal oldalon, a centerezésére tökéletesen érkező Borvető újabb találatot szerzett csapatunknak a 85. percben, ezzel beállítva a végeredményt. Érdi VSE - III. kerületi TVE 1-3. Gratulálunk srácok!

Szurkololóinknak köszönjük a bíztatást! Hajrá Kerület!

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.