Keresés

Tájékoztató kettős rangadóról


Tisztelt Tagjaink! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Támogatóink! Tisztelt Szimpatizánsaink! Mai napon a BSS Monor képviselőivel történt egyeztetés eredményeképpen tájékoztatjuk Önöket a 2018/2019-es bajnokság hátralévő, Egyesületünk sportlétesítményben megrendezendő kettős rangadók megtekintésével kapcsolatban. Egyesületünk felnőtt csapatának bajnoki mérkőzésére érvényes szezon bérlettel, jeggyel rendelkező szurkolóink a TVE mérkőzést követően megtekinthetik a BSS Monor mérkőzését.

Egyesületünk mérkőzését követően a rendezők a lelátókat leürítik a szurkolói kijáratokon keresztül. Azon szurkolóink, akik a BSS Monor mérkőzését meg kívánják tekinteni azok a TVE mérkőzésre érvényes jegyük vagy bérletük felmutatásával a recepción tudnak a BSS Monor mérkőzésre jegyet kapni, majd a szurkolói bejáratokon a lelátóra visszatérni.

Jó szurkolást, TVE győzelmet és kettős rangadó hangulatot kívánunk! III. kerületi Torna és Vívó Egylet


gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp