top of page
Keresés

Tájékoztató kettős rangadóról


Tisztelt Tagjaink! Tisztelt Szurkolóink! Tisztelt Támogatóink! Tisztelt Szimpatizánsaink! Mai napon a BSS Monor képviselőivel történt egyeztetés eredményeképpen tájékoztatjuk Önöket a 2018/2019-es bajnokság hátralévő, Egyesületünk sportlétesítményben megrendezendő kettős rangadók megtekintésével kapcsolatban. Egyesületünk felnőtt csapatának bajnoki mérkőzésére érvényes szezon bérlettel, jeggyel rendelkező szurkolóink a TVE mérkőzést követően megtekinthetik a BSS Monor mérkőzését.

Egyesületünk mérkőzését követően a rendezők a lelátókat leürítik a szurkolói kijáratokon keresztül. Azon szurkolóink, akik a BSS Monor mérkőzését meg kívánják tekinteni azok a TVE mérkőzésre érvényes jegyük vagy bérletük felmutatásával a recepción tudnak a BSS Monor mérkőzésre jegyet kapni, majd a szurkolói bejáratokon a lelátóra visszatérni.

Jó szurkolást, TVE győzelmet és kettős rangadó hangulatot kívánunk! III. kerületi Torna és Vívó Egylet


bottom of page