Keresés

Kölyökliga edzői értékelések U9-U8

2019.04.06. Kölyökliga U8 Felsőház 2.forduló

Edzői értékelés (Vajkai Dániel):

Az alapszakasz győztesével kezdtük a hétvégi küzdelmeket. Az őszi 0:8 után mindenképpen jobb eredményt szerettünk volna elérni. Már az első percek után lehetett látni, hogy tudják a játékosok, hogy ma nagyot kell küzdeniük. Sokat kellet védekeznünk, néha percekig is a kapunk elé szegezett az ellenfél. A néhány bekapott gólra már nem sikerült végül válaszolnunk, de nagyon pozitív teljesítményt nyújtott a csapat.

A második mérkőzés 40 percét ismét szünet nélkül kellett abszolválni, amit megérzett a csapat. Az első félidőben sikerült ennek ellenére minden bekapott gólra választ adni, a második játékrészre viszont már alábbhagyott a koncentráció.

Szilády RFC – III.Ker.TVE 4:0

Gloriett – III.KER.TVE 7:3

2019.04.06 Kölyökliga U9 Alsóház 2.forduló

Az idősebb korosztályunk mai teljesítményét nem kísérte szerencse. Mindkét mérkőzésen rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de ennek csak töredékét sikerült kihasználnunk. Különösen az Újpest FC ellen dominált végig a csapat, de az utolsó percek miatt sajnos még egy ponttal se lehettünk gazdagabbak.

A második mérkőzésen szintén elfogadható játékot produkáltunk, de a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. Elmondtam a csapatnak is, hogy sokat tanulhatunk az ilyen mérkőzésekből, mert a labdarúgásban nem ritkák az ilyen szituációk.

III.KER.TVE – Újpest FC 4:5

Szolnoki MÁV – III.KER.TVE 1:5

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.