Keresés

Játékosaink nem csak a pályán fejlődnekA kapusok és a támadók után, Egyesületünk védőjátékosai is ízelítőt kaptak abból, hogy milyen jelentőséggel bír a rendkívül kényes szerepkörük a pályán, illetve a csapaton belül. A szakemberek úgy vélik, hogy a szerkezeten belül, a különböző pozíciókat figyelembe véve, a hátsó alakzatban szereplő játékosok a legelfogadóbbak, a legempatikusabbak, a legmegértőbbek, és mint ilyen, egyáltalán nem esik nehezükre alkalmazkodni a társaikhoz és alárendelni magukat a csapat érdekeinek.

Egyesületünk „bástyái” nagy érdeklődéssel hallgatták a Real Madridban futballozó Nacho, az Atléticós Filipe Luis, illetve a ligalegenda, a korábbi Depor-játékos brazil Donato szavait, útmutatóit, ami megannyi gondolatot ébresztett bennük. Játékosaink a látottakra, valamint a saját tapasztalataikra alapozva, egy beszámoló keretén belül adnak számot arról, hogyan látják ők maguk a helyüket a pályán és a csapaton belül. A folytatásban a középpályások vesznek részt egy hasonló előadáson.