Keresés

Kihívás napja 2019. május 29.A III. kerületi Torna és Vívó Egylet az idei évben is csatlakozik az önkormányzat felkérésére a Kihívás Napja országos vetélkedéshez. A rendezvény időpontja 2019. május 29. Ezen a napon szervezzük meg a helyi programokat a III. kerületi lakosság részére is. A rendezvénysorozat célja a lakosság figyelmének felhívása a sportra, a közösségi játékokra, az egészséges életmódra, kedvteremtés a rendszeres sportoláshoz.

Helye, ideje: A benevezett települések területén. 2019. május 29-én (szerda) 00:00 – 21:00 óra között.

A helyi sportjátékokban lakhelytől, kortól, munkahelytől és nemzetiségtől függetlenül bárki részt vehet.

A III. kerületi Torna és Vívó Egylet létesítményében az alábbi programokkal vehetnek részt a Kihívás Napja vetélkedőben:

i. 2019. május 29. 6:00-15:00 óra és 20:00-21:00 óra között az Egyesületünk rekortánnal borított futópályáján lehetőséget biztosítunk a lakosság számára futásra; ii. 2019. május 29. 8:00-15:00 óra és 20:00-21:00 óra között az Egyesületünk teqball asztalán lehetőséget biztosítunk a lakosság számára teqballra;

Várunk minden kerületi lakost a vetélkedőben való részvételre.

Tisztelettel,

III. kerületi Torna és Vívó Egylet


gepeszcentral_feher_kek.jpg

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp