Edzői értékelés FC AJKA - III. KER. TVE 3 - 1 (0 - 0)

NB III. Nyugat csoport 29. forduló

FC AJKA - III. KER. TVE 3 - 1 (0 - 0)

GÓLOK:

CSIZMADIA ZOLTÁN 70' 1 - 0 CSIZMADIA ZOLTÁN 75' 2 - 0 OLÁH LÁSZLÓ DÁVID 87' 3 - 0 3 - 1 89' KASZAI GÁBOR

KEZDŐ

1 JESZENSZKY ÁDÁM - 7 HIDVÉGI SÁNDOR - 12 KASZAI GÁBOR - 13 RABATIN RICHÁRD - 14 HUSZTY DÁNIEL - 15 PETNEHÁZI MÁRK - 16 RADNÓ GERGELY - 17 BORVETŐ ÁRON - 19 RÁCZ RICHÁRD - 22 SZALAI VILMOS - 26 ERDEI GÁBOR

CSERÉK

41 DUDÁS DÁVID FRANK - 3 HÁMORI ÁKOS - 5 OROSHÁZI BENCE - 6 OSZTOVITS MARCELL - 9 SZÁNTÓ DÁNIEL - 18 KÜRTI ZSOLT - 23 SORECZ SZABOLCS

Gál István edzői értékelése:

A mérkőzést rengeteg hibával kezdtük és be kell valljuk, hogy az Ajka ránk erőltette akaratát, bár ez helyzetekben nem mutatkozott meg. Jeszenszky az első félidő során kettő óriási távoli lövést hárított, ezzel a csapatot a mérkőzésben tartva. A második félidőben bátrabban futballoztunk és hellyel közzel mi birtokoltuk a labdát, de ilyen szinten is bebizonyosodott, hogy a labdarúgásban nem szabad egymás után kettő száz százalékos helyzetet kihagyni, mert ez mint mindig, megbosszulta magát, mert ellenfelünk két pontrúgásból megszerezte a vezetést, majd növelte előnyét. A mérkőzés képe alapján be kell lássuk, hogy egy jobb erökből álló, nagyon jó csapat ellen, megérdemelten szereztünk vereséget. A csapatot ennek ellenére a részemről dicséret illeti, mert mindenki megtett mindent a siker érdekében, sajnos ez ezen a napon ennyire volt csak elegendő. Külön kiemelném a mérkőzésen játéklehetőséget kapó három U19-es UP játékost, akik megmutatták, hogy lehet rájuk hosszú távon számítani. Köszönöm az Ajkára ellátogató szurkolóink biztatását!

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.