top of page
Keresés

Galambháló kerül a nézőtér föléÖrömmel tájékoztatjuk az Egyesületünket látogató sportolókat, szülőket, vendégeket, hogy a III. kerületi Torna és Vívó Egylet székház épületének lelátót fedő teljes tetőszerkezete és annak épülethez csatlakozó felső homlokzati részére, GALAMBHÁLÓ kerül felszerelésre.

A szerelési munkálatok előreláthatólag 2019. június 03. napjától, 2019. június 15. napjáig tartanak.

A galambháló felszerelési ideje alatt, kérjük minden kedves Egyesületünket látogatótól a fokozott figyelmet, mert előfordulhat, hogy a terület részleges lezárásra kerül, ennek szükségességét a kivitelezést végző szakemberek mindenkori munkafolyamatainak igénye határozza meg.

A fedett lelátó láthatóan lezárt része munkaterületnek minősül, melynek megközelítése SZIGORÚAN TILOS!bottom of page