Keresés

Galambháló kerül a nézőtér föléÖrömmel tájékoztatjuk az Egyesületünket látogató sportolókat, szülőket, vendégeket, hogy a III. kerületi Torna és Vívó Egylet székház épületének lelátót fedő teljes tetőszerkezete és annak épülethez csatlakozó felső homlokzati részére, GALAMBHÁLÓ kerül felszerelésre.

A szerelési munkálatok előreláthatólag 2019. június 03. napjától, 2019. június 15. napjáig tartanak.

A galambháló felszerelési ideje alatt, kérjük minden kedves Egyesületünket látogatótól a fokozott figyelmet, mert előfordulhat, hogy a terület részleges lezárásra kerül, ennek szükségességét a kivitelezést végző szakemberek mindenkori munkafolyamatainak igénye határozza meg.

A fedett lelátó láthatóan lezárt része munkaterületnek minősül, melynek megközelítése SZIGORÚAN TILOS!Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MOL_MAGYAR_KUPA_LOGŗ_COLOR.png
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obudabekaslogo_inverz.png
market_fehér.webp
óduda_sport.webp