Edzői értékelés III. KER. TVE - PÉNZÜGYŐR SE 2 - 1 (1 - 0)

NB III. Nyugat csoport 30. forduló

III. KER. TVE - PÉNZÜGYŐR SE 2 - 1 (1 - 0)

GÓLOK:

FAZAKAS GÉZA NORBERT 12' 1 - 0 PETNEHÁZI MÁRK 82' 2 - 0 2 - 1 87' VITELKI BALÁZS

HIVATALOS NÉZŐSZÁM: 582

KEZDŐ

1 JESZENSZKY ÁDÁM - 12 KASZAI GÁBOR - 13 RABATIN RICHÁRD - 15 PETNEHÁZI MÁRK - 16 RADNÓ GERGELY - 17 BORVETŐ ÁRON - 18 KÜRTI ZSOLT - 20 PLESZKÁN TIBOR - 21 FAZAKAS GÉZA NORBERT - 22 SZALAI VILMOS - 26 ERDEI GÁBOR

CSERÉK 41 DUDÁS DÁVID FRANK - 5 OSZTOVITS MARCELL - 6 OROSHÁZI BENCE - 8 POTECZ ENDRE PÉTER - 9 SZÁNTÓ DÁNIEL - 19 RÁCZ RICHÁRD - 23 SORECZ SZABOLCS

Gál István edzői értékelése:

A mérkőzést nagyon jól kezdte a csapat, aminek viszonylag hamar meglett az eredménye, mert Fazakas góljával már a 12 percben vezetést szereztünk. Az első félidő, mind a mezőnyjátékban, mind a helyzetek számában óriási fölényt hozott számunkra, viszont sajnos néha köszönhetően az ellenfelünk hálóőrének Czuczi Márton „parádéinak”, nem sikerült nagyobb előnyre szert tennünk. A második félidőben visszaesett a játékunk, de veszélyben egy percig sem forgott a győzelmünk, így abszolút megérdemelten tartottuk itthon a három pontot a ”Budai El Clasicon”. Köszönöm a csapatnak a féléves munkát, a fiataloknak azt az alázatot, amit mutatnak a futball iránt, ezt próbáltam számukra a beállításukkal meghálálni. Akiket nem hagyhatok ki a sorból, azok a szurkolóink, akik mindvégig szép számmal elkísértek és támogattak minket és a csapat mellett álltak!