top of page
Keresés

A 2-es számú nagy műfüves labdarúgó pálya korszerűsítési munkálatai megkezdődtekEzúton tájékoztatjuk vendégeinket, sportolóinkat és bérlőinket, hogy Egyesületünk létesítményének területén a már korábban jelzett 2-es számú nagyméretű műfüves pálya felújítása megkezdődött.

2019. július 01. napján a munkaterület a kivitelező vállalkozó részére átadásra került. A pálya felújítási munkálatainak keretében Egyesületünk a műfüves labdarúgópálya burkolat cseréjét és világításának korszerűsítését, így egy teljesen új burkolattal és világítással rendelkező pálya építését tervezi megvalósítani, annak érdekében, hogy a sportpálya megfelelően ki tudja szolgálni a vele szemben támasztott igényeket.

Felhívjuk minden kedves vendégünk, munkatársaink és sportolóink figyelmét, hogy az érintett (piros és kék) területeken tilos az átjárás, a képeken narancsszínnel jelzett területeket pedig mindenki fokozott figyelemmel közelítse meg. Az 1-es pálya megközelítése az átadásig a Rádl árok utca felől lehetséges.

Megértésüket köszönjük!bottom of page