Keresés

Budapest 2019. évi nyílt Gyermekbajnoksága

Budapest - Ikarus pálya, 2019. október 5.

MASZ eredmények


Magasugrás fiú gyermek U11 (9-10 évesek) Budapest

1. helyezett Reiff András 115 cm

3. helyezett Kovács Gellért 100 cm



60 m síkfutás fiú gyermek U11 (9-10 évesek)

8. helyezés Tóth Balázs 12,31 mp (futamon belül)


600 m síkfutás fiú U11 (9-10 évesek) Budapest

11. helyezett Simák Bence 2:13,72


Távolugrás gyermek fiú U11 (9-10 évesek) Budapest

7. helyezés Kovács Gellért 342 cm

11. helyezés Osztovits Imre 321 cm

12. helyezés Reiff András 320 cm

16. helyezés Simák Bence 299 cm

20. helyezés Tóth Balázs 271 cm


Kislabdahajítás fiú U11 (9-10 évesek) Budapest

6. helyezés Osztovits Imre 27,62 m


60 m síkfutás leány gyermek U11 (9-10 évesek)

6. helyezett Kovács Gizi 11,16 mp (futamon belül)


Távolugrás gyermek leány U11 (9-10 évesek) Budapest

15. helyezett Kovács Gizi 296 cm


60 m síkfutás fiú gyermek U13 (11-12 évesek) - Budapest döntő

1. helyezett Tóth Zsolt 8,63 mp


60 m síkfutás fiú gyermek U13 (11-12 évesek) - Budapest döntő 1. helyezett Tóth Zsolt 8,63 mp

60 m síkfutás fiú gyermek U13 (11-12 évesek)

6. helyezett Olsen Erik 9,96 mp (futamon belül)


300 m síkfutás fiú U13 (11-12 éves) Budapest

3. helyezett Tóth Zsolt 49,13 mp


600 m síkfutás fiú U13 ( 11-12 évesek) Budapest

8. helyezett Tengerész Márk 1:52,03


Kislabdahajítás fiú U13 (11-12 évesek) Budapest

4. helyezett Osztovits Márton 35,50 m


4x200 m váltófutás fiú Budapest

5. helyezés

Tengerész Márk, Tóth Zsolt, Osztovics Márton, Olsen Erik 2:15,62 (futamon belül)


Távolugrás fiú U13 (11-12 évesek) Budapest

7. helyezés Osztovits Márton 390 cm

9. helyezés Tengerész Márk 382 cm

10. helyezés Olsen Erik 361 cm


60 m síkfutás leány gyermek U13 (11-12 évesek)

6. helyezés Huszár Szofi 9,90 mp (futamon belül)

7. helyezés Kenessey Sára 10,46 mp (futamon belül)

7. helyezés Nyíri Boróka Anna 11,03 mp (futamon belül)


300 m síkfutás leány U13 (11-12 éves) Budapest

4. helyezett Dringó Eszter 49,59 mp

15. helyezett Sziebert Lilla 54,82 mp

16. helyezett Kenessey Sára 56,45 mp


60 m gátfutás (0,60) leány gyermek U13 (11-12 évesek) Budapest

3. helyezett Farkas Dorka 10, 95 mp

6. helyezett Székely Liliána 11,16 mp

11. helyezett Berta Boriska 11,48 mp

13. helyezett Dringó Eszter 11,55 mp


Magasugrás leány gyermek U13 (11-12 évesek) Budapest

2. helyezett Berta Boriska 130 cm

3. helyezett Jánosi Tünde 125 cm

5. helyezett Farkas Dorka 120 cm


Magasugrás leány gyermek U13 (11-12 évesek) Budapest 2. helyezett Berta Boriska 130 cm, 3. helyezett Jánosi Tünde 125 cm

Távolugrás leány U13 (11-12 évesek) Budapest

1. helyezett Székely Liliána 444 cm

11. helyezett Jánosi Tünde 401 cm

22. helyezett Sziebert Lilla 364 cm

25. helyezett Huszár Szofi 348 cm

28. helyezett Nyíri Boróka Anna 312 cm


Távolugrás leány U13 (11-12 évesek) Budapest 1. helyezett Székely Liliána 444 cm

4x200 m váltófutás leány Budapest

4. helyezett

III. ker TVE "A" 2:06,37

(Farkas Dorka, Berta Boriska, Dringó Eszter, Székely Liliána)

7. helyezett

III. ker TVE 2:24,56

(Szeibert Lilla, Kenessey Sára, Huszár Szofi, Jánosi Tünde)


#tve1887 #tveatlétika

Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatók fel.

  • TVE YouTube
  • TVE Facebook
  • TVE Twitter
  • TVE Instagram
tippmix_RGB.webp
coerver_coaching.webp

1/1
Magyar Atlétikai Szövetség
Budapesti Atlétikai Szövetség
Magyar Labdarúgó Szövetség
MLSZ budapesti igazgatóság
Magyar Vízilabda Szövetség
A létesítmény tulajdonosa:
obuda_címer.webp
market_fehér.webp
óduda_sport.webp