top of page
Keresés

Ma van egyesületünk alapításának 135. évfordulója135 év!


Micsoda jubileum! Mennyi minden történt az elmúlt 135 évben és szeretett Egyesületünk még mindig itt van és három szakosztályában közel 500 gyermek sportol.


Pár évvel ezelőtt ezt ki gondolta volna?


Mindemellett női OB I-es vízilabda csapatunk tele tehetséges fiatalokkal harcol a bajnokságban és bizonyítja hétről hétre, hogy szép sikerek előtt állunk, felnőtt férfi labdarúgóink pedig 21 év után szerepelnek újra az NB II-ben.


Egyesületünk csatlakozik a szurkolóink által létrehozott kezdeményezéshez, mely szerint a 135. éves évfordulóra a kerület határán található Ürömi Állatotthon számára gyűjtünk. Mindezek mellett márciusra, amikorra a mínuszok eltűnnek és kisüt a nap is, egy hatalmas szülinapi banzájra készülünk az Egyesületünk létesítményében, hogy méltóképpen ünnepeljük ezt a szép évfordulót.


Boldog születésnapot III. kerületi Torna és Vívó Egylet!


#tve1887


bottom of page